"ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ
ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ М. КИЄВА"

burger

Поетапна кваліфікаційна атестація здобувачів освіти групи № 25 за професією “Продавець непродовольчих товарів, адміністратор”

30.11.2023

30 листопада 2023 року в Київському професійному коледжі технологій та дизайну відбулася поетапна кваліфікаційна атестація для здобувачів освіти групи № 25 за професією "Продавець непродовольчих товарів, адміністратор", яка є важливим підсумовуючим етапом професійно-практичної підготовки кваліфікованих робітників.

Під керівництвом майстрині виробничого навчання Лідії ДЗИГУНОВОЇ здобувачі освіти в присутності кваліфікаційної комісії склали тестування, поділилися своїми враженнями від проходження виробничої практики на робочих місцях підприємств - роботодавців м. Києва. Члени комісії засвідчили високий рівень підготовки майбутніх фахівців та прийняли рішення про присвоєння 3-го розряду з професії "Продавець непродовольчих товарів" всім здобувачам групи № 25.

Вітаємо групу № 25 та майстриню виробничого навчання з успішним складанням поетапної кваліфікаційної атестації! Бажаємо нових професійних досягнень та віри у власні сили!