"ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ
ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ М. КИЄВА"

burger

День захисників і захисниць України

29.09.2023

Цьогоріч Україна вперше відзначатиме День захисників і захисниць 01 жовтня. Це свято відзначається на державному рівні від 2014 року з метою вшанування мужності та героїзму захисників і захисниць незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві. 

«Це свято – ще одна можливість подякувати за захист Силам оборони України. Наша подяка – не щось абстрактне і безособове, оскільки в кожного з нас є рідні, друзі, колеги, котрі служать у Силах оборони. Ми повинні забезпечувати нашій армії міцний тил – кожен у свій спосіб, але з максимальною самовіддачею, так, щоб це посилювало наших оборонців і наближало перемогу. Сучасні воїни примножують і розвивають тисячолітні українські військові традиції. Своїм героїзмом, відвагою та самовідданістю захисники і захисниці завоювали найвищий рівень довіри в українців. Війна формує та гартує українську націю. Ми боремося за свободу та незалежність, національну гідність. Віримо, що наші захисники та захисниці здобудуть перемогу»!

Дякуємо вам за дні, коли ми можемо спокійно працювати та навчатись — та за ночі, коли ми можемо спокійно спати за вашими спинами. Україна переможе – тому що в неї є ви.