"ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ
ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ М. КИЄВА"

burger

Відкритий урок виробничого навчання з професії “Кухар”для здобувачів освіти з особливими освітніми потребами

02.02.2023

За даними Всесвітнього Банку, 10–12 % населення світу відносяться до категорії осіб з особливостями психофізичного розвитку. У межах реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні, пріоритетними завданнями залишаються створення рівних можливостей та вільного доступу до освіти, задоволення особливих освітніх потреб усіх учасників освітнього процесу, створення інклюзивного освітнього середовища.

Державний навчальний заклад «Центр професійної освіти технологій та дизайну м. Києва» є одним із закладів професійної (професійно-технічної) освіти в Україні, які допомагають визначитися зі своїм покликанням та обрати професію своєї мрії. В тому числі й людям з особливими освітніми потребами.

01 лютого 2023 року здобувачі освіти з числа осіб з особливими освітніми потребами групи № 171 за професією "Кухар" під керівництвом досвідченої майстрині виробничого навчання Галини БАКАЛ під час проведення відкритого уроку виробничого навчання на тему "Приготування страв і гірнірів зі смажених овочів" в сучасно облаштованій майстерні продовжили опановувати професійні вміння та навички, оволодівати секретами кухарського мистецтва.

Майстриня продемонструвала не тільки високий методичний й професійний рівень підготовки, а й вміння володіти увагою здобувачів, знайти індивідуальних підхід до здобувачів з різною нозологією, тощо.