"ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ
ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ М. КИЄВА"

burger

Вчора – “здобувач”, сьогодні – “захисник”

23.10.2023

23 жовтня 2023 року з метою виховання в здобувачів освіти  патріотизму, шанобливого ставлення до рідної країни та захисників у Київському професійному коледжі технологій та дизайну  було організовано зустріч   з Дмитром БІЛОЦЕРКІВСЬКИМ  – випускником коледжу, воїном Збройних сил України.

Дмитро власним прикладом вкотре доводить, що не тільки словами, а й вчинками можна продемонструвати любов до Батьківщини. Відповідаючи на численні запитання здобувачів освіти, запрошений воїн намагався у доступній формі розповісти про життя на війні, про те, як боронили довірений об’єкт, про допомогу волонтерів, про солдатську єдність, братерство, і про все те, що цікавило слухачів.

Події останніх років довели, що український народ неможливо подолати. Складні умови воєнного стану ще більше згуртували українців, збудили в кожному почуття щирого й глибокого патріотизму, дали змогу проявити себе безкорисливими, щедрими, готовими на все заради незалежності та кращого майбутнього нашої держави. Вільні та нескорені вдячні ЗСУ, крокуємо до перемоги!