"ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ
ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ М. КИЄВА"

burger

Бібліотечний фонд Центру поповнився матеріалами з англійської мови FOR REALA.

21.02.2023

За сприяння Міністерства освіти і науки України та Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Киїівської міської державної адміністрації) заклади професійної (професійно - технічної) освіти м. Києва, в тому числі і Державний навчальний заклад "Центр професійної освіти технологій та дизайну м. Києва" отримали матеріали з англійської мови FOR REALA, які забезпечать сучасне вивчення іноземної мови, граматики, поповнення словникового запасу, набуття навичок користування сучасними технологіями та покращення бібліотечного фонду закладу в цілому.

Використання отриманих сучасних матеріалів під час уроків з англійської мови значно полегшить засвоєння навчального матеріалу здобувачами освіти та, сподіваємось, сприятиме розвитку зацікавленості молоді в опануванні іноземної мови на високому рівні. 

Висловлюємо щиру вдячність Міністерству освіти і науки України та Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Киїівської міської державної адміністрації) заклади професійної (професійно - технічної) освіти м. Києва за підтримку професійної (професійно - технічної) освіти у такі непрості часи!