"ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ
ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ М. КИЄВА"

burger

Спортивне життя

«Здоров’я – дорожче золота». (Вільям Шекспір)

Фізичне виховання – це педагогічний процес, спрямований на вдосконалення форми і функцій організму людини, формування рухових умінь, навичок, пов’язаних з ними знань і розвитку фізичних якостей.

Виникнення фізичного виховання відноситься до самого раннього періоду в історії людського суспільства. Елементи фізичного виховання виникли в первісному суспільстві. Люди добували собі їжу, полювали, будували житла, і в ході цієї природної, необхідної діяльності спонтанно відбувалося вдосконалення їх фізичних здібностей – сили, витривалості, швидкості.

Форми організованого фізичного виховання виникли в Стародавній Греції у вигляді спеціального навчання молоді військовим і спортивним вправам, але аж до Новітньої історії вони залишалися надбанням небагатьох представників привілейованих класів або обмежувалися рамками військового навчання.

На сучасному етапі розвитку суспільства фізична культура є одним з обов’язкових предметів в закладах професійної (професійно-технічної) освіти, який спрямований на послідовне формування всебічно гармонійного розвитку фізичних і духовних сил учнівської молоді.

Завданням фізичного виховання є:

  • розвиток фізичних якостей;
  • розвиток основних рухових та морально – вольових якостей, вмінь і навичок;
  • ведення здорового способу життя;
  • уміння самостійно організовувати руховий режим;
  • постійно займатися фізичною культурою, спортом, туризмом.

Збірні команди Коледжу приймають активну участь в Спартакіадах серед здобувачів освіти закладів професійної (професійно – технічної) освіти м. Києва з волейболу, настільного тенісу, легкої атлетики. Протягом навчального року в навчальному закладі проходять День здоров’я, “Козацькі забави”, змагання з волейболу, настільного тенісу, шашок, легкої атлетики, руханки для педагогічних працівників та здобувачів освіти . Працює 2 спортивні секції: волейбол та настільний теніс.