"ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ
ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ М. КИЄВА"

burger

1 грудня — всесвітній день боротьби зі СНІДом

01.12.2022

За ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я 1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цей день започатковано у 1988 році, він покликаний підвищити поінформованість щодо ВІЛ/СНІДу та привернути увагу суспільства до порушень прав і свобод людини, які мають ВІЛ-статус.

Щороку Державний навчальний заклад "Центр професійної освіти технологій та дизайну м. Києва" разом зі всією Україною та світовою спільнотою традиційно долучається до заходів, присвячених боротьбі з епідемією ВІЛ/СНІДу, адже за даними експертів ВООЗ, наша країна посідає перше місце в Європі за темпами поширення цієї смертельно небезпечної недуги.

01.12.2022 року практичним психологом Аліною ЧЕРНЕЦЬКОЮ був проведений вихівний захід для здобувачів освіти І курсу на тему "СНІД: не залишимося байдужими!

Ознайомитись детальніше із сучасним станом проблеми ВІЛ/СНІД у світі та Україні, сформувати толерантне ставлення до ВІЛ-інфікованих людей і розуміння шляхів запобігання розповсюдженню ВІЛ та подолання наслідків епідемії; сформувати розуміння того, що тільки здоровий спосіб життя, їх поведінка та вчинки є гарантом запобігання ризику можна на відповідних сайтах:
- www.helpme.com.ua – Національна лінія телефону довіри з питань ВІЛ/СНІДу;
- www.ucdc.gov.ua  – ДУ «Український центр контролю за соцхворобами МОЗ України»;
- www.msmua.org  – МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні»;
- www.unaids.org.ua  – ЮНЕЙДС, Об'єднана Программа ООН з ВІЛ/СНІДу.