"ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ
ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ М. КИЄВА"

burger

1 грудня — Всесвітній день боротьби з ВІЛ/СНІДом

01.12.2021

За ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я 1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цей день започатковано у 1988 році, він покликаний підвищити поінформованість щодо ВІЛ/СНІДу та привернути увагу суспільства до порушень прав і свобод людини, які мають ВІЛ-статус.

Щороку Україна разом зі світовою спільнотою традиційно долучається до заходів, присвячених боротьбі з епідемією ВІЛ/СНІДу, адже за даними експертів ВООЗ, наша країна посідає перше місце в Європі за темпами поширення цієї смертельно небезпечної недуги.

1 грудня 2021 року в Державному навчальному закладі "Центр професійної освіти технологій та дизайну м. Києва" практичним психологом Аліною ЧЕРНЕЦЬКОЮ під керівництвом заступника директора з навчально-виховної роботи Наталії ФЕСУН для здобувачів освіти І - го курсу було проведено виховний захід "ВІЛ/СНІД. Врятуй своє життя!"з метою формування здорового способу життя, підвищення рівня обізнаності здобувачів освіти про ВІЛ/СНІД, його профілактику й толерантне ставлення до ВІЛ-інфікованих.

Заход відбувся з дотриманням санітарно-гігієнічних норм Міністерства охорони здоров'я України.