"ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ
ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ М. КИЄВА"

burger

Як проходить виробнича практика для здобувачів освіти групи 25 за професією «Продавець непродовольчих товарів, адміністратор» в умовах воєнного стану?

05.10.2022

Здобувачі освіти Державного навчального закладу "Центр професійної освіти технологій та дизайну м. Києва" за професією "Продавець непродовольчих товарів, адміністратор" в період з 29 вересня по 29 листопада 2022 року проходять виробничу практику на робочих місцях АТ "Укрпошта" м. Києва. Основною метою виробничої практики є удосконалення здобутих знань, умінь і навичок, набутих під час теоретичного та виробничого навчання в Центрі, що необхідні для досягнення відповідного рівня кваліфікації, встановленими державними стандартами, а також забезпечення соціальної, психологічної і професійної адаптації здобувачів освіти.

Навіть в умовах воєнного стану молодь Центру, які навчаються в групі 25 за професією "Продавець непродовольчих товарів, адміністратор" прагнуть розвиватися, набувати практичного досвіду, необхідного для подальшої самостійної роботи справжнього фахівця, адже обрана професія залишається, як і раніше, актуальною на ринку праці. Майбутні кваліфіковані робітники - продавці в непростих умовах сьогодення не тільки роблять великий внесок в економіку України, а й відпрацьовують навички продажу товарів: надають інформацію про виробника, відзначають особливості товару, акцентують на перевагах, розповідають про знижки й акції та вірять в перемогу!

Вітаємо з черговою сходинкою на шляху до справжнього професіонала! Бажаємо успіхів, натхнення, любові до обраної професії, професійних перемог!