"ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ
ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ М. КИЄВА"

burger

Шевченківська декада

10.03.2023

Незважаючи на масовані обстріли та періодичні повітряні тривоги, 10 березня 2023 року в Державному навчальному закладі "Центр професійної освіти технологій та дизайну м. Києва" на чолі з викладачками предмета "Українська література", спеціалісткою вищої категорії, викладачкою - методисткою Галиною КАНАЄВОЮ та спеціалісткою вищої категорії Світланою ШПАК стартувала Шевченківська декада.

Вранці була проведена радіолінійка "З іменем Кобзаря в серці", в кабінеті "Української літератури" відбулись конкурс плакатів та малюнків "Наш Кобзар" та конкурс читців "Шевченко - голос душі українського народу", під час якого члени/членкіні жюрі заслухали всіх читців та обрали переможицю за категорією "Найбільш емоційний чтець" - Тетяну ШУЛЬГУ, здобувачку групи №37 за професією "Кухар, офіціант".

В кабінеті "Української мови" викладачкою "Української мови", "Української літератури", спеціалісткою вищої категорії, старшою викладачкою Наталією ПИСАРЕЦЬ був проведений виховний захід "Наш Тарас. Погляд крізь віки".