"ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ
ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ М. КИЄВА"

burger

Профорієнтаційна робота

25.04.2023

Одним із найважливіших кроків у житті є вибір професії. Адже займатися тим, що тебе цікавить, приносить радість, - одна з умов відчуття життєвої повноцінності.

 Обираючи професію, майбутні фахівці зважують всі «за» і «проти» того чи іншого заняття, що приваблює, «приміряють його на себе».

Вибір професії – чи не найголовніший чинник того, як складеться подальше життя. Адже всім хочеться не лише заробляти гроші, але й реалізувати свій потенціал та отримувати справжнє задоволення від своєї діяльності.

Педагогічні працівники Київського професійного коледжу технологій та дизайну допомагають здобувачам та здобувачкам освіти шкіл м. Києва обрати професію своєї мрії, шляхом залучення їх до майстер-класів під час днів відкритих дверей, проводячи для здобувачів та здобувачок освіти ознайомчі лекції на базі шкіл, тощо.

25 квітня 2023 року для здобувачів освіти спеціальної школи №26 Дніпровського району м.Києва викладачкою з професійно-теоретичної підготовки, спеціалісткою вищої категорії Юлією КАНДИБОЮ та майстром виробничого навчання з професії "взуттьовик з індивідуального пошиття взуття" Олександром КЛИНОВСЬКИМ була проведена ознайомча лекція, під час якої були висвітлені особливості підготовки майбутніх кваліфікованих робітників з тієї чи іншої професії, умови, в яких здійснюється освітній процес, зокрема професійно-практична підготовка фахівців; традиційні щорічні виховні заходи та розклад занять гуртків на базі Коледжу, тощо.