"ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ
ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ М. КИЄВА"

burger

Профорієнтаційна діяльність

03.03.2023

Вибір професії – чи не найголовніший чинник того, як складеться твоє подальше життя та як ти в ньому будеш себе почувати. Адже всім хочеться не лише заробляти гроші, але й реалізувати свій потенціал та отримувати справжнє задоволення від своєї діяльності.

Професія – одна з найважливіших характеристик людини. Саме тому, колектив та здобувачі Державного навчального закладу "Центр професійної освіти технологій та дизайну м. Києва" приділяє багато часу та уваги профорієнтаційній роботі. Адже вже зараз, демонструючи свої професійні вміння та навички під час виїзних майстер-класів, здобувачі освіти закладу - випускники шкіл в минулому допомагають своїм друзям та знайомим обрати професію своєї мрії!

03 березня 2023 року здобувачі освіти закладу під керівництвом майстрів виробничого навчання в рамках профорієнтаційної роботи продемонстрували учням школи №8 м. Києва маленькі секрети професій "Кухар", "Кухар, офіціант", "Кухар, кондитер", "Продавець непродовольчих товарів, адміністратор", "Взуттьовик з індивідуального пошиття взуття", "Перукар (перукар - модельєр)", "Касир (в банку)", відповіли на всі питання, які хвилюють майбутніх вступників. Крум того, запросили до себе на День відкритих дверей, щоб детальніше ознайомити з кабінетами та майстернями, в яких і здійснюється професійно-теоретична та професійно-практична підготовка майбутніх фахівців.