"ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ
ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ М. КИЄВА"

burger

Конкурс фахової майстерності «Кращий з професії» серед здобувачів освіти II та III курсів з професії «Кухар».

10.12.2021

В рамках проведення тижня професій харчових технологій в Державному навчальному закладі «Центр професійної освіти технологій та дизайну м. Києва» 09 грудня 2021 року був проведений конкурс фахової майстерності серед здобувачів освіти II та III курсів з професії «Кухар». На конкурсі була присутня представник роботодавців з ТОВ «Златий Лев» Ольга СРІБНА.

Під час конкурсу "Кращий з професії" учасники змагалися в приготуванні двох видів налисників (солодкі та солоні), підбору соусу для них.

Здобувачі освіти показали високий рівень майстерності, знання та вміння оформляти, презентувати готові страви із застосування сучасних технологій.

Випробування для учасників виявилися цікавими і не залишили їх без позитивних вражень, нового досвіду. За результатами конкурсу переможцями визначено:

  • І місце - група №28 Карина СТАШКЕВИЧ;
  • ІІ місце - група №28 Кристина СТАШКЕВИЧ;
  • ІІІ місце - група №37 Ангеліна ПОЛОНЧУК;
  • ІІІ місце - група №372 Ангеліна ГУРІНЕНКО.

Переможці та учасники конкурсу були урочисто нагороджені дипломами та почесними грамотами. Бажаємо, щоб участь у конкурсі фахової майстерності та любов до обраної професії «Кухар» надихала наших здобувачів освіти на творчі пошуки,  наближала їх до вершин професіоналізму.

Успіхів!