"ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ
ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ М. КИЄВА"

burger

Благодійна акція “Монетки дітям”

25.11.2021

З 1 по 30 вересня 2021 року проходила Всеукраїнська благодійна акція «Монетки дітям», яку ініціювали Національний банк України та благодійний фонд «Таблеточки». Акція "Монетки дітям" передбачала збір по всій Україні монет номіналом 25 копійок, які вийшли з обігу майже рік тому та згодом були направлені на допомогу онкохворим дітям. 

Близько 4000 навчальних закладів, трудових колективів та організацій доєдналися до цієї ініціативи, аби у простий та веселий спосіб зібрати монети та перетворити їх на потужну допомогу для сотень дітей, що борються з раком. 

Колектив Державного навчального закладу "Центр професійної освіти технологій та дизайну м. Києва" охоче долучився до благодійної акції. Педагогічні працівники разом із здобувачами освіти під керівництвом заступника директора з навчально-виховної роботи Наталією ФЕСУН в короткий строк зібрали монети номіналом у 25 копійок та передали до відділення банку.

За участь у всеукраїнській благодійній акції "Монетки дітям" та неоціненний вклад у боротьбі з дитячим раком Державний навчальний заклад "Центр професійної освіти технологій та дизайну м. Києва" нагороджений грамотою.